Seminář Storytelling

Storytelling aneb najdi v sobě vypravěče

Srdečně zveme  všechny zájemce na seminář s Markétou Holou Storytelling aneb najdi v sobě vypravěče.

Vyprávět může každý. Ale teprve když objevíme svou vypravěčskou osobnost, stane se z vyprávění radost. A když si osvojíme techniku, stane se z radosti vášeň. Storytelling je návrat a znovuobjevování hluboce zakořeněné tradice živého vyprávění. Společně prozkoumáme, jak rozžívat tradiční příběhy a jak vytvářet co nejsugestivnější obrazy, za využití svého hlasu, gest, mimiky a hlavně fantazie.

Termín: sobota 22. a neděle 23.4.2023
Místo konání: statek Jiřice, Jiřice 18, okr. Nymburk
Cena kurzovné: 800,-/osobu
Oběd a nocleh je možné zajistit. Celý kurz bude mít cca 12 hodin.
Vzhledem k omezené kapacitě zasílejte přihlášky na e-mail: ladonka@statekjirice.cz, a to nejpozději do 18.4.2023. Podrobný program víkendu Vám bude zaslán na vyžádání.
Podrobnější informace: 724816521
Markéta Holá
Vystudovala Teorii a dějiny divadla a Logopedii. Při studiu se zaměřovala na hlasovou výchovu. Dlouho pracovala s dětmi na základní a později základní umělecké škole. V té době se se storytellingem seznámila a začala s příběhem pracovat ve své praxi. A ejhle, ono to fungovalo. Zjistila, jak mocný nástroj může příběh být a začala sama vyprávět. Tohle se stalo před deseti lety. Od té doby absolvovala kurzy storytellingu se zahraničními lektory a v současné době vede spolek Storytelling CZ, vypráví ve školách, knihovnách, na festivalech, v plenéru a všude, kde je příběhu chtivé publikum. Vede workshopy i dlouhodobé kurzy pro děti i dospělé. Pro pedagogy, knihovníky, improvizátory i širokou veřejnost

Datum

Dub 22 2023 - Dub 23 2023

Čas

All Day
KALENDÁŘ AKCÍ
Nebyla nalezena žádná událost!
Fotogalerie
IMG_8539 Adventní spirála Pečení vánočky Jehňátko Mlácení obilí Jiřická zahrada

0 komentářů